VIP
Додати компанію на Zakupka.com
Кошик
+380 (67) 273-94-79 показати все
+380 (67) 273-94-79+380 (66) 173-90-99+380 (44) 284-68-96

Автомобільні радіатори: зварювання обладнання для усіх видів техніки

Радіатори – пристрої для випромінювання тепла, незамінні деталі будь-якого автомобіля. Радіатор системи охолодження, пічки, кондиціонера – усі ці види обладнання активно застосовуються у найрізноманітнішій авто техніці. Всі вони дуже складні, а також на них припадають надвеликі навантаження. Тож зовсім не дивно, що час від часу вони потребують ремонту, зокрема, зварювання.

pic_ca5ca8e043ac955_700x3000_1.jpgДавайте сьогодні поговоримо про те, з чого виготовляються автомобільні радіатори, який спосіб зварювання варто обрати за необхідності, а також про інші, не менш важливі, аспекти виготовлення, застосування та ремонту авто батарей. Поїхали!

Матеріали. Для виготовлення радіаторів найчастіше застосовують такі матеріали, як алюміній, мідь, латунь та нержавіючу сталь. Розширювальний бачок переважно виконують з такого невибагливого і бюджетного матеріалу, як пластик. В результаті виходить дуже надійна конструкція. Але, як завжди, є одне «але». З надскладними умовами експлуатації не здатні справитися навіть вони. Постійні вібрації, чималий тиск, досить різкі скачки температур – усе це та багато іншого призводить до неминучих поломок. Особливо страждає конденсор (радіатор кондиціонера), виною усьому – специфіка розташування.

Заміна чи ремонт? Якщо йти шляхом від найпростішого, то, звичайно ж, вибір припаде на заміну. Однак, рекомендуємо зачекати з нею, якщо є хоча б найменша можливість відремонтувати пошкоджений радіатор. Спостерігаються серйозні поломки з фатальними наслідками, наприклад, після аварії, тоді, так, робіть заміну. У всіх інших ситуаціях віддайте перевагу ремонту. Це трошки довше у часі, проте набагато дешевше.

Аргонове зварювання як найкращий спосіб ремонту автомобільного радіатора

pic_bb1f551d0b5d8b9_700x3000_1.jpgАргонове зварювання призначене, головним чином, для ремонту деталей, виготовлених із алюмінію та нержавіючої сталі (а як було згадано вище, саме ці матеріали найчастіше й використовуються для виготовлення авто батарей). Процес достатньо складний і вимагає наявності у сервісному/ремонтному центрі винятково високоякісної апаратури та участі висококласних фахівців. Не менш важливою є і якість використовуваних видаткових матеріалів. Досвідчені спеціалісти не тільки забезпечать добротне аргонне зварювання, а й проконтролюють якість одержаних швів.

Хімічні властивості алюмінію обумовлюють те, що він легко вступає в контакт з киснем, який міститься в повітрі. В результаті утворюється плівка оксиду, що різко негативно впливає на якість роботи і робить неможливим використання звичайного зварювання. Аргон, в свою чергу, є інертним газом, тому взаємодія з ним неможлива. Завдяки йому, в процесі роботи навколо ділянки, що зварюється, можна створити дуже бідне на кисень середовище. Неабияке значення має і те, що результатом аргонового зварювання є зварні шви високої чистоти.

Зварювання аргоном підходить не тільки для алюмінію і нержавійки, тому, з чого б не був виготовлений ваш радіатор, який потребує ремонту, радимо передусім розглянути можливість зварювання його у цей спосіб.

Лишилися запитання стосовно розглянутої теми? Хочете замовити послугу зварювання у надійних спеціалістів? Звертайтеся у ТОВ «Промгідросила»!

Ми знаємо, що потребують автомобільні радіатори під час ремонту, як виконати його якнайкраще, а головне – у нас є все необхідне для цього! Звертайтеся! Будемо раді допомогти!

Коментарі

Поки немає відгуків
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх